Afișez 1 - 24 din 647 de rezultate

Vezi 24

FortiSwitch-124E, FortiCare Premium Support

289,17 lei1.442,28 lei (TVA inclus)
Selectează opțiunile

Switch HPE Aruba Instant On 1830, 24 porturi

952,00 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Router Teltonika OTD140

748,51 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Teltonika TSW212, 8 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP

665,21 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Teltonika TSW202, PoE+, 2 x SFP, 8 x Gigabit Ethernet, Gestionat

754,46 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5720-24MW, 24 porturi

70.014,84 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5720-48MW, 48 porturi

82.372,99 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5720-48MXW, 48 porturi

119.451,01 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 7520-48Y-8C-AC-F, 48 x 1Gb/10Gb/25Gb SFP28

140.048,72 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420M-48T-4YE, 48 porturi

39.737,67 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420M-48W-4YE, 48 porturi, PoE

46.871,72 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420F-24S-4XE, 24 porturi SFP

28.897,96 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420F-48P-4XE, 48 porturi, PoE

43.613,50 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420F-24P-4XE, 24 porturi, PoE

28.366,03 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5420F-16MW-32P-4XE, 48 porturi, PoE

59.426,22 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5320-16P-4XE, 16 porturi, PoE

17.683,40 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5320-24P-8XE, 24 porturi, PoE

22.748,04 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch Extreme Networks 5320-48P-8XE, 48 porturi, PoE

35.934,43 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Injector PoE MOXA INJ-24A-T, 36/60 W

2.558,50 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Injector PoE MOXA INJ-24A, 36/60 W

2.034,90 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Injector PoE MOXA INJ-24-T, 30 W

1.707,65 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Injector PoE MOXA INJ-24, 30 W

1.261,40 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch MOXA PT-508-MM-LC-HV, 8 porturi

7.675,50 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș

Switch MOXA IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV, 24 porturi, Layer 2

27.143,90 lei (TVA inclus)
Adaugă în coș